از امام علی (ع) نقل است: استفاده از نوره یا واجبی، دلگیری و پریشانی را از بین می‌برد و برای مومن دوست دارم که هر ۱۵ روز نوره استفاده کند. همچنین امام رضا (ع) می فرمایند: استفاده از نوره یا واجبی باعث ایجاد علاقه بین زن و مرد می‌شود و اگر زیر بغل گذاشته شود شانه را قوی و دید را زیاد می‌کند.
بخاطر وجود موهای زاید که یکی از علت های اصلی تجمع میکروب است؛ استفاده از واجبی، لازم و ضروری می باشد. نوره (واجبی) گذاشتن حتی یک روز در میان هم مفید است و اشکالی ندارد اما متعارف آن ۱۵ روز یک بار است.

نوره یا واجبی شامل:

    آرسنیک
    آهک
    گوگرد
است. در این میان” آرسنیک  “ ماده ای است که در شیمی درمانی های امروزی از آن استفاده می شود و ضد سرطان است. در تحقیقات انجام شده مشخص گردیده است استفاده از پودرهای موبـر علاوه بر پاگیزگی بدن خواص پزشکی فراوانی دارند.

فواید نوره کشیدن به طور کلی:

۱- تقویت بدن
۲- تقویت قوای جنسی
۳- موثر در درمان غلبه سودا
۴- پیشگیری از جنون، خوره، پیسی و آکله
۵- موثر در درمان بیماری های پوستی
۶- رفع دلگیری و پریشانی
۷- موثر در درمان لاغری (باعث فربگی بدن میشود)
۸- پیشگیری از سرطان سینه (در صورت استفاده برای موهای زیر بغل) و سرطان خون (در صورت بوئیدن) و سرطان پوست.

 چه زمانی برای استفاده از واجبی بهتر است؟

۱- روز جمعه مستحب است.
۲- روز چهارشنبه ممنوع است.
۳- نوره کشیدن بدن ۱۵ روز یکبار توصیه شده است.
۴- استفاده در حال جنابت مشکلی ندارد.
نکته: در صورت حساسیت به نوره می توان حساسیت را با استفاده از صاف کننده های خون مانند کاهو و … درمان کرد.

روزهای خوب و بد برای نوره کشیدن کدام است؟

– روایت از امیرالمومنین (ع): از نوره کشیدن در روز چهارشنبه که روز نحس مستمراست احتراز کنید. جهنم در روز چهارشنبه خلق شده است.
– خدمت امام جعفرصادق(ع) عرض نمودند، مردم می گویند نوره کشیدن در روز جمعه مکروه است. حضرت فرمودند :چه چیز از نوره کشیدن در روز جمعه پاک کننده تر است؟
– امام صادق(ع)؛نوره کشیدن در حال جنابت اشکالی ندارد.

شیمی درمانی طبیعی و جلوگیری از سرطان با نوره کشیدن

– نوره بدن را شیمی درمانی طبیعی می کند، استفاده از آن پیشگیری کننده ازسرطان پوست است، خانمها اگر در هنگام استفاده از آن کمی از آن را برای از بین بردن موهای زائد زیربغل استفاده کنند هرگز به سرطان سینه مبتلا نمی شوند. همچنین استفاده از نوره پیشگیری از سرطان خون است. بوی نا خوشایند آن نیز درمان کننده و پیشگیری کننده است، اگر آن را بو کنید هرگز سرطان خون نمی گیرید و بدن را در مقابل بیماریها بیمه می کند. استفاده از دارو برای زنان و مردانی که مشکل کاهش میل جنسی دارند نیز باعث افزایش میل جنسی می شود. بهتر است موقع نوره گذاشتن مقدار کمی از آن بر نوک بینی گذاشته شود و بوئیده شود.

تقویت بدن با استفاده از واجبی:

شاید مهم ترین خاصیت آن زیاد شدن قلوه پی یعنی بزرگ شدن غده آدرنالین است که تقویت کننده بدن بوده و بدن بر آن استوار است. موی بدن وقتی بلند شود موجب سستی مفاصل و تبلی می شود. استفاده از نوره بدن را قوی می گرداند و پیه کلیه ها را زیاد میکند و بدن را با نشاط و سرحال و سالم می سازد.

درمان سودا در بدن با واجبی:

از آنجا که نوره سودا را درمان می کند درمان بیماری های با منشا سودا است و یکی از درمان های سودا مداومت بر مصرف نوره است و از آنجا که خیلی از بیماریهای روحی روانی منشا سوداوی دارند برای آنها هم مفید است. واجبی پاک کننده بدن و دفع دل گیری و پریشانی خاطر میکند،ضد افسردگی و غم و اندوه است.

 درمان عرق سوز شدن و کمک به شادابی پوست:

نوره یکی از بهترین درمان ها برای عرق سوز شدن است. همچنین  به مرور زمان پوست را شاداب و لطیف کرده و منافذ پوست را باز می کند.

محکم شدن استخوان ها و درمان پوکی استخوان با واجبی:

برای تقویت استخوان ها نوره طبیعی زرنیخ دار بزنید. بعد روغن زیتون وبنفشه و مومیایی بزنید. نوره بهترین استخوان ساز وقوی ترین در دنیاست.کلسیم خالی هست.

درمان سرد مزاجی زنان و مردان با نوره:

استفاده از نوره برای زنان و مردانی که دچار سردی مزاج هستند، درمان کننده است و باعث افزایش میل جنسی می شود. برای افزایش تعداد و حرکت اسپرم ها، حداقل هر چهل روز یکبار از نوره برای زیر بغل، کشاله ران، و پشت زانوها استفاده شود.

پیشگیری و درمان رماتیسم با نوره:

کسی که از نوره استفاده می کند، دچار رماتیسم نمی شود!

واجبی تنها راه از بین بردن حشرات زیر بغل – شش پا ها:

اگر موهای زیر بغل و … زایل نشود، در زیر پوست حشرات ریزی لانه می گذارند که شش پا نام دارند و تقریبا شبیه شپش هستند و به هیچ وسیله ای حتی الکل مالیدن نیز مرتفع نمی شوند، مگر به وسیله خمیر آهک و زرنیخ( واجبی)

درمان قارچ پوستی:

نوره همچنین کلیه قارچ های پوستی را که در نقاط مرطوب بدن رشد می کنند، از بین می برد.این گونه قارچ های ذره بینی را فقط با نوره طبیعی می توان از بین برد.

تقویت سیستم ایمنی بدن:

مرتب گذاشتن نوره توانائی سیستم دفاعی بدن را بالا برده، گلبول های سفید را فعال تر و بدن را در مقابل بیماری ها مقاوم می کند.

رشد عضلات برای ورزشکاران:

اگر ورزشکاران هر هفته از نوره استفاده نمایند، موجب رشد عضلات بدنشان می شود. استفاده از نوره مانع افتادگی و شل بودن عضلات ساق پا، کشاله ران ها، مثانه، شکم و پهلو می شود و سینه ها را هم جمع می کند

دیگر فواید نوره:

استفاده از نوره در سرماخوردگی های شدید و همچنین برای بواسیر، شقاق و فیستول مفید است.
نوره مانع زخم بستر می شود. جهت بهبود رماتیسم، کمردرد، آرتروز، سیاتیک و همچنین ناراحتی های پوستی مانند قارچ، میخچه، رفع بوی بد بدن و برای بیماران دیابتی نیز مفید است.
استفاده از بعضی وسایل موبر مانند تیغ، موجب می شود تا سر موها به حالت دوشاخ و موخوره درآید و در زمان رشد مو، باعث گیر کردن آن ها در زیر پوست و در نتیجه بوجود آمدن دانه و جوش شود. اما استفاده از نوره طبیعی، سر موها را نرم و یک شاخه می کند و در زمان رشد، جوش زیر پوستی به وجود نخواهد آمد (با رعایت آداب نوره کشیدن).

نحوه استعمال نوره:

نوره خوب معمولا در سه دقیقه و به صورت فوری عمل می کند. برای اثر گذاری بهتر، بدن نباید خیس باشد و نوره را نباید زیاد رقیق کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!